Environment Artist / 3d Generalist / Game Art

praca it: etat dla Grupa i3D / Gliwice

Tagi: Environment Artist 3D Game Art

Grupa i3D poszukuje utalentowanych specjalistów do współpracy przy interesujących projektach VR. Obecnie realizujemy kilka projektów ściśle związanych z aplikacjami dedykowanymi na urządzenia Samsung Gear VR oraz HTC Vive.

Od kandydata oczekujemy:
• Umiejętności pracy zespołowej, dystansu do siebie i chęci nauki.
• Bardzo dobrej znajomości programu Autodesk 3ds Max.
• Dobrej znajomości środowiska Unity.
• Doświadczenia w pracy przy tworzeniu grafiki 3d na urządzenia mobilne (poparte w portfolio).
• Wyczucia artystycznego.
• Kreatywności w rozwiązywaniu napotykanych probemów.
• Umiejętności pracy pod presją czasu.

Dużymi atutami będą również:
• Znajomość programów takich jak:
- Photoshop
- Z-brush
- 3d-Coat
• Umiejętność przedstawiania pomysłów za pomocą szybkich konceptów.

Zakres obowiązków:
• Modelowanie na potrzeby aplikacji multimedialnych
• Teksturowanie
• Składanie scen w środowisku Unity.

Oferujemy:
• Pracę w świetnej, kreatywnej atmosferze wśród profesjonalistów.
• Partnerskie, elastyczne zasady pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Udział w interesujących projektach
• Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-27
Wyświetlona: 4332 razy