Specjalista Oracle Forms

praca it: etat dla IT Work Force / Wrocław

Tagi: Oracle PL/SQL Oracle 10g Bazy danych Oracle Forms Web Application Aplikacje Webowe

Obowiązki :
Tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu Oracle Forms
Testowanie aplikacji
Projektowanie rozwiązań bazodanowych
Tworzenie procedur PL/SQL
Analizę wymagań klienta
Projektowanie, dokumentowanie wykonanej pracy

Wymagania:
Znajomości języka francuskiego
Minimum dwuletniego doświadczenia w pracy z Oracle Forms
Doświadczenia w tworzeniu formatek przy użyciu Oracle Designer
Znajomości Oracle Forms/Reports
Znajomości BI Publisher
Znajomości PL/SQL
Znajomości Oracle 10g
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Nasz klient oferuje:
Pracę w międzynarodowym środowisku,
Samodzielna i odpowiedzialna praca;
Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
Dobra atmosfera w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-25
Wyświetlona: 5210 razy