Grafik / Web Designer (praca stacjonarna)

praca it: etat dla okinet.pl / Wrocław

Tagi: webdesign projektowanie stron www flash

Firma okinet.pl poszukuje specjalisty na stanowisko:

WEB DESIGNER – Wrocław

Oczekujemy:
- perfekcyjna znajomość Ps oraz AI
- dobra znajomość Fl (AS3)
- mile widziana znajomość AE i Pr
- mile widziana znajomość aplikacji 3D
- doświadczenie poparte portfolio

Zakres obowiązków:
- tworzenie projektów graficznych serwisów i aplikacji www
- projektowanie logo
- przygotowywanie materiałów reklamowych

Co oferujemy:
- pracę w niekorporacyjnej atmosferze i wśród młodych dynamicznych osób
- możliwość rozwoju w przy realizacji coraz bardziej wymagających projektów
- wzrost zarobków idący w parze ze wzrostem zakresu obowiąków
- odpowiedź firmy na ambitne plany rozwoju pracownika (sponsorowanie środków wpływających na rozwój pracownika)

Zarobki pocztątkowe:
Okres próbny (1 miesiąc) – 2000zł netto
Zarobki początkowe – 2500zł netto

Wzrost zarobków będzie zależał oczywiście od efektów pracy.
Firma oferuje często dodatki finansowe przy bardziej wymagających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-30
Wyświetlona: 6661 razy