Młodszy Konsultant Wsparcia Sprzedaży

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: SDN Cisco Data center

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie dla naszego klienta, zajmującego się integracja systemów teleinformatycznych oraz integracja infrastruktury technicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Konsultanta Wsparcia Sprzedaży w zakresie rozwiązań sieciowych.

Opis stanowiska:
• Aktywne poszukiwanie i kreowanie nowych produktów w zakresie rozwiązań sieciowych dla Klientów
• Przygotowanie i udział w organizowanych dla Klientów aktywnościach promujących rozwiązania firmy,
• Udział w przygotowaniu ofert handlowych oraz ich prezentacja dla Klientów
• Udział w przygotowaniu i wycenie rozwiązań w zakresie:
o sieci lokalnych, rozległych i bezprzewodowych
o bezpieczeństwa teleinformatycznego
o budowy Data Center
• Analiza, aktualizacja, zdobywanie i poszerzanie wiedzy w zakresie rozwiązań sieciowych
• Współpraca z wewnętrznymi działami wdrożenia i utrzymania
• Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów
• Duża otwartość na naukę i poznawanie nowych technologii
• Dobra znajomość rynku ICT i technologii sieciowych we wszystkich segmentach rynkowych
• Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii i systemów bezpieczeństwa informatycznego
• Znajomość technologii: routing, switching, technologie operatorskie (MPLS, NGN), podstawy sieci mobilnych, bezpieczeństwo sieciowe, systemy zarządzania
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, systematyczność, zorientowanie na wynik
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Certyfikacja na poziomie Associate Cisco lub ukończona Akademia Sieciowa Cisco – będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane: podstawy wirtualizacji, SDN, cloud computing

Oferujemy:
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów
• Pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia oraz certyfikacje)

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-07
Wyświetlona: 4042 razy