Bi Specialist

praca it: etat dla Omnis Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Oracle SQL BI Programista

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie projektów w obszarze Business Intelligence
• Podejmowanie decyzji w zakresie funkcjonalności oprogramowania
• Szacowanie czasochłonności i pracochłonności projektu
• Merytoryczne wspieranie współpracowników

Oczekujemy:

• Minimum 3 letniego doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu systemów BI, Data Warehouse
• Bardzo dobrej znajomości Oracle Database, MS SQL Server (znajomość zagadnień administracyjnych i optymalizacyjnych mile widziana)
• Dobrej znajomości SQL, PL/SQL, T-SQL w tym manipulacji danymi i funkcji agregacji
• Doświadczenia w pracy jako analityk danych / systemu
• Doświadczenia w raportowaniu z obu systemów relacyjnych i przestrzennych
• Praktycznej znajomości technik eksploracji danych
• Wykształcenia wyższego informatycznego
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie lub zainteresowania w zakresie rozwiązań chmurowych Oracle Cloud, Microsoft Azure

Oferujemy:

• Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie/dowolny model współpracy
• Elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
• Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
• Możliwość zdobycia certyfikatów w ramach partnerstwa Oracle
• Wyjazdy integracyjne, swobodną i przyjazną atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-07
Wyświetlona: 4314 razy