.NET Developer

praca it: etat dla Make My Mind / Poznań

Tagi: Net Developer poznań programista

Dla jednej z największych firm na świecie tworzącej oprogramowanie szyfrujące, która chroni swoich klientów przed cyber zagrożeniami od ponad 25 lat poszukuję:
.NET Developerów

Miejsce pracy: Poznań
Honorarium: od 5-10 tys. brutto

Obowiązki:
- rozwój aplikacji webowych wspierających prace konsultantów do spraw bezpieczeństwa,
- rozwój oprogramowania służącego do wykrywania i raportowania podatności usług sieciowych, aplikacji standalone i aplikacji webowych,
- rozwój narzędzi do zdalnego skanowania systemów i sieci.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki pracy w zgranym zespole, co gwarantuje dobrą atmosferę pracy,
- zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole ekspertów do spraw zabezpieczeń komputerowych,
- możliwość pracy z użyciem najnowszych technologii informatycznych i pozyskiwanie trudno dostępnej wiedzy na temat zabezpieczeń aplikacji i systemów.

Wymagania:
- wyższe wykształcenie, kierunek informatyczny,
- min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu programowania na platformie .NET,
- znajomość na poziomie zaawansowanym technologii .NET, języka SQL (MSSQL lub Oracale),
- znajomość w praktyce technologii webowych (ASP, .NET, XHTML, CSS2&3, JavaScript, jQuery),
- znajomość protokołu HTTP oraz umiejętność stosowania wzorców projektowych,
- doświadczenie w posługiwaniu się rozwiązaniami typu ORM oraz w pracy z systemami kontroli wersji,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (biegła w mowie i piśmie).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-07
Wyświetlona: 4184 razy