ASP. Net Developer Katowice [5 000 - 9 000 zł netto na UoP]

praca it: etat dla New-Invest / Bełchatów

Tagi: Net ASP Net MVC 5 SOLID Visual Studio

Oferta:
Wynagrodzenie: 5 000 – 9 000 zł netto
(w zależności od doświadczenia)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Miejsce: Katowice
Developers Day ( szkolenia)
certyfikaty branżowe
najnowsze technologie
lekcje j. Angielskiego
możliwa praca z domu (2 razy w tygodniu po okresie
wdrożeniowym)
prywatna opieka medyczna
budżet szkoleniowy (indywidualny)
miejsce parkingowe (centrum Katowic)
coaching indywidualny
ubezpieczenia grupowe
karta multisport
dofinansowanie hobby
dostęp do narzędzi: Resharper/nCrunch

Opis stanowiska:
rozwój produktu z branży ‘Event Staffing’.
koncentracja na tworzeniu kodu serwerowego
z zasadami DDD – Domain Driven Design
projektowanie i tworzenie aplikacji w ASP.NET MVC 5
praca w Visual Studio 2013

Wymagania:
min. 2 -letnie doświadczenie
bardzo dobra znajomość środowiska .NET i ASP.NET MVC 5
dobra znajomość wzorców projektowych i zasad SOLID
znajomość Git w praktyce
j. angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:
znajomość jednego lub kilku: zasad DDD (Domain Driven
Design), chmury Microsoft Azure (Cloud Services, Azure
SQL), AngularJS 1.5, modelu pracy GitFlow, CQRS, Enterprise
Architect

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-08
Wyświetlona: 4470 razy