Analityk Systemowy

praca it: etat dla Craftware / Warszawa

Tagi: analiza analityk BPMN UML systemowa

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing. Nasza firma to zespół najlepszych programistów, architektów i kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i poznawać nowe technologie, Craftware jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Możliwość pracy częściowo zdalnej
- Elastyczne godziny pracy
- Pakiet benefitów

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:
- Analiza systemowa systemów rozwijanych in-house/zamawianych u dostawców zewnętrznych
- Zbieranie wymagań, współpraca z Analitykiem biznesowym po stronie klienta
- Tworzenie dokumentacji (m.in. pisanie user stories, diagramów UML, BMPN)

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia w pracy w roli Analityka Systemowego
- Bardzo dobra znajomość UML lub BPMN;
- Umiejętność pisania user stories
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, w zespołach rozproszonych
- Bardzo duża samodzielność,dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-12
Wyświetlona: 4533 razy