PRACA dla Mobile Developera / Kraków

praca it: etat dla Klient New-Invest / Kraków

Tagi: iOS Android Windows 10

Firma: Start-up, którego misją jest stworzenie i ciągłe rozwijanie nowoczesnego narzędzia do przechowywania danych, oraz zarządzania nimi.

Chcemy, aby do naszego zespołu dołączył:
Mobile Developer
Miejsce pracy: Kraków (Centrum)
Ilość wakatów: 2
Wynagrodzenie: 9000 – 11000 PLN brutto (do negocjacji)
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania na tym stanowisku:

Programista odpowiedzialny będzie między innymi za realizowanie zadań dotyczących aplikacji wykorzystywanej do zarządzania, przechowywania i udostępniania danych. Na przykład zaprojektowanie, zaprogramowanie i implementacja modułu komunikacji (szczegóły na spotkaniu rekrutacyjnym).

Dla Pracownika:

• szkolenia i kursy, dzięki którym Pracownik nieustannie zgłębia wiedzę i rozwija kompetencje
• wachlarz benefitów (min. opieka medyczna)
• samodzielne zadania, które pozwalają Pracownikowi na realizowanie własnych pomysłów
• praca z Klientami będącymi liderami na rynku polskim i międzynarodowym
• stabilne warunki zatrudnienia (B2B z prawem do urlopu)

Oczekujemy:

• znajomości iOS (Swift), Android i Windows 10 Mobile
• doświadczenia w tworzeniu aplikacji wielowątkowych
• znajomości podstawowych struktur danych ( STL lub Qt ) oraz złożoności
obliczeniowej
• doświadczenia w projektowaniu GUI z użyciem Qt5 Widgets
• bardzo dobrej znajomości zagadnień sieciowych oraz kompilacji skrośnej
• umiejętności posługiwania się j. angielskim w stopniu komunikatywnym- umiejętności posługiwania się j. angielskim w stopniu komunikatywnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-12
Wyświetlona: 4296 razy