Menedżer ds. Projektowania Oprogramowania

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o / Gdańsk

Tagi: JEE PL/SQL english design manager

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, jednej z instytucji finansowej, notowanej na GPW, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Tworzenie zaawansowanych, wysokowydajnych rozwiązań w technologii wielowarstwowej oraz klient/serwer
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej
• Wykonywanie testów wewnętrznych
• Udział w spotkaniach zespołów projektowych
• Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
• Wspieranie procesu wdrażania nowych systemów
• Udzielanie konsultacji technicznych
• Terminowe dostarczanie rozwiązań wysokiej jakości

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość programowania w technologii JEE
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub student ostatniego roku studiów
• Znajomość programowania w PL/SQL
• Umiejętność współpracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość programowania w .NET (VB lub C#)
• Doświadczenie w zarządzaniu wieloma wersjami kodów źródłowych (GIT lub SVN)
• Wiedza z zakresu architektury systemowej i cyklu życia projektu informatycznego
• Doświadczenie w zakresie analizy systemów informatycznych i programowania

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie notowanej na GPW oraz wyróżnionej znakiem HR Najwyższej Jakości
• Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, świadczenia świąteczne, możliwość dofinansowania wypoczynku oraz karty MultiSport/MultiBilet)
• Możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych
• Pracę w otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-19
Wyświetlona: 4223 razy