Programista Java | WARSZAWA (Centrum)

praca it: etat dla Klient New-Invest / Warszawa

Tagi: Java MySQL Eclipse

Nasz Klient to nowoczesna firma z branży IT, obsługująca największe banki na terenie Europy. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na świadczone usługi, jest w trakcie wzmacniania i rozbudowy zespołu odpowiedzialnego za rozwój oprogramowania. Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Programista Java

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)
Wynagrodzenie: 8,500 PLN brutto (Umowa o Pracę) 8,500 PLN netto (B2B)

Dlaczego warto u nas pracować?

• masz okazję realizować wiele ambitnych oraz ciekawych projektów
• zyskujesz dużą autonomię oraz samodzielność pracy w międzynarodowym środowisku
• na co dzień gwarantujemy Ci różnorodność zadań oraz możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
• panuje tu nieformalna i przyjazna atmosfera pracy
• masz stabilne zatrudnienie w duńskiej firmie, umowę o pracę na czas nieokreślony
• sponsorujemy pakiet rekreacyjny oraz opiekę medyczną

Zadania, które będziesz wykonywał na tym stanowisku:
Programowanie, consulting, udzielanie wsparcia technicznego, tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań, przeprowadzanie testów, tworzenie dokumentacji

Jeżeli:
• posiadasz minimum rok doświadczenia na stanowisku: Programista Java (bardzo dobrze znasz języka JAVA, Webservices, Eclipse) a także znasz technologie webowe (CSS, HTML, JavaScript)
• swobodnie posługujesz się językiem angielskim

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-22
Wyświetlona: 4060 razy