Programista Android i Nokia WRT

zlecenia it dla Start People Sp. z o.o. / Niemcy / Finlandia

Tagi: Android Nokia WRT Programowanie Programista

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji, selekcji oraz payrollu. Otrzymaliśmy prestiżowe tytuły „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz „Gazele Biznesu”. Należymy do grupy USG People N.V. – europejskiego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Akcje USG People są notowane na giełdzie Euronext w Amsterdamie.

Obecnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w outsourcingu specjalistów IT oraz tworzeniu dedykowanego oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko:

nr ref.: PAN/09/10
region: Niemcy / Finlandia

Opis stanowiska
- tworzenie i rozwój oprogramowania w technologii Android i Nokia WRT
- realizacja nowych projektów dla klientów korporacyjnych
- wykonywanie bieżących zadań w ramach zespołu projektowego

Wymagania
- wykształcenie wyższe lub student 5- tego roku (informatyka, bądź kierunek pokrewny)
- mile widziane doświadczenie w programowaniu w technologii Android i Nokia WRT
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- dobra organizacja własnej pracy
- komunikatywność

Oferujemy
- możliwość realizacji ciekawego i rozwijającego projektu międzynarodowego (praca w Finlandii lub Berlinie)
- atrakcyjne wynagrodzenie (30 EURO/h + zakwaterowanie)
- umowę kontraktową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
- szerokie możliwości rozwoju zawodowego
- pracę w dynamicznym zespole

Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-15
Wyświetlona: 3698 razy