Programista ASP.NET

praca it: etat dla People Sp. z o.o. dla Citi Handlowy / Łódź

Tagi: ASP NET MS SQL 2008 JavaScript Framework

Citi Handlowy to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, łącząca doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Stanowimy integralną część globalnej sieci Citi – wiodącej instytucji finansowej na świecie.

Programista ASP.NET-10023441

R&D będzie jednostką badawczo rozwojową pracującą nad rozwiązaniami dla Polski i innych krajów regionu w globalnej organizacji. Celem pracy nowego zespołu jest rozwój nowych produktów, w tym bankowości internetowej.

Kluczowe zadania:
• Budowanie oprogramowania i aplikacji bankowych w oparciu o Framework C#/ASP.NET na platformie SQL2008
• Udział w projektach rozwojowych, w tym bańkowości elektronicznej
• Współpraca z analitykami biznesowymi i kierownikami projektów nad wdrażaniem nowych produktów
• Budowanie i implementacja nowych rozwiązań
• Zapewnienia dostępności i ciągłości wdrażanych systemów

Wiedza /doświadczenie:
• Doświadczanie na stanowisku programisty
• Dobra znajomość środowiska deweloperskiego .NET – C#, ASP, XML, JavaScript
• Dobra znajomość rozwiązań aplikacyjnych opartych o środowisko MS SQL 2008
• Predyspozycje i umiejętności do koncentrowania się/zwracania uwagi na szczegóły w trakcie budowy i implementacji rozwiązań
• Doświadczenie w realizacji projektów implementujących nowe rozwiązania
• Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii oprogramowania
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra umiejętność pracy zespołowej, opartej na partnerstwie i poczuciu odpowiedzialności, ukierunkowana na osiąganie zamierzony i zaplanowanych efektów

Pracodawca oferuje:
• Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb
• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
• Szerokie świadczenia socjalne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-16
Wyświetlona: 6169 razy