Programista Java

praca it: etat dla Recruitiva / Bełchatów

Tagi: jee spring hibernate

Nasz klient jest jednym z największych dostawców systemów e-commerce i rozwiązań e-biznesowych na polskim rynku. Pracuje m.in. dla największego sklepu internetowego w Polsce – www.euro.com.pl, a także dla wiodących polskich firm lub przedstawicielstw jak: Leroy Merlin, Agora, Top Secret, czy Grupa Volkswagen. Pracując tam masz szansę rozwijać samodzielnie dedykowane aplikacje dla liderów rynku i mieć realny wpływ na kształt tworzonych technologii.

Miejsce pracy: Wrocław
Junior do 5 tys. zł
Regular 5-8 tys. Zł
Senior 8-11 tys. zł
Zakres obowiązków:
projektowanie i implementowanie aplikacji internetowych w technologiach J2EE z wykorzystaniem metodyk zwinnych
współpraca z innymi członkami zespołu: programistami, testerami, analitykami czy webmasterami przy tworzeniu niezawodnego rozwiązania, satysfakcjonującego klientów, użytkowników i nasz zespół
sugerowanie najlepszych rozwiązań technicznych dla projektu – to zespół decyduje o tym, jakie frameworki i narzędzia będą najlepsze do wykorzystania w implementacji.
aktywne uczestnictwo w prowadzeniu projektów – zespół ma znaczący wpływ na metodykę i narzędzia pracy
pomoc innym programistom w rozwoju, przez code review, dyskusje czy szkolenia
Wymagania:
bardzo dobrej znajomości Java i Java EE, najlepiej w wersji 1.8
doświadczenia w programowaniu z użyciem Spring i Hibernate
umiejętności wykorzystania wzorców projektowych
sprawnego modelowania struktur danych i doświadczenia zarówno z relacyjnymi jak i noSQLowymi bazami danych
umiejętności pracy w TDD
umiejętności oceny dobrze napisanego kodu i są gotowości do poddania się surowej ocenie przy code review
komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziane będą:
doświadczenie w implementowaniu aplikacji webowych
dobra znajomość zagadnień e-commerce
doświadczenie z zakresu optymalizacji wydajnościowej
umiejętność pracy w DDD
chęci do prowadzenia szkoleń czy prezentacji z tematów okołojawowych
Oferujemy:
godziny pracy skrojone pod Twoje potrzeby (w tym dowolne – dogodne terminy urlopów)
pracę przy ciekawych projektach w naszym biurze, z łatwym dojazdem zarówno komunikacją miejską jak i samochodem (darmowy parking)
pracę w nowoczesnych frameworkach
duży wpływ na rozwój i sposób pracy zespołu oraz firmy (to zespół decyduje w jakim frmaworku pracuje i wybiera interesujące, innowacyjne technlogie)
szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem
integracje w i po projektach
pakiety sportowe i medyczne
zajęcia z j. angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-25
Wyświetlona: 4250 razy