Web Developer – Warszawa - Mokotów

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: JavaScript HTML5 CSS3 jQuery

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w obszarze branży interaktywnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Web Developer – Warszawa – Mokotów

Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów
Zakres obowiązków:
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się tworzeniem elementów warstwy front-endowej oprogramowania serwisów internetowych.

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość HTML5/CSS3 -znajomość JavaScript
- wymagana znajomość jQuery,

Mile widziane:
- znajomość Angular JS
- podstawowa znajomość PHP 5.6

Oferujemy:
- forma zatrudnienia umowa o pracę
- pakiet szkoleń
- pakiet medyczny
- wynagrodzenie 4000 – 7000 zł/netto

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-28
Wyświetlona: 5647 razy