Graphics Software Engineer

praca it: etat dla Intel / Gdańsk

Tagi: programista grafika 3D

Opis stanowiska:

• Projektowanie, rozwijanie i debugowanie sterowników graficznych ze szczególnym uwzględnieniem standardów funkcji DirectX;
• Rozwijanie wysokiej jakości oprogramowania zgodnie ze specyfikacją oraz standardami kodowania;
• Aktywne uczestnictwo we wszystkich etapach cyklu rozwijania oprogramowania (definiowanie wymagań, badanie, walidacja, działania związane ze wsparciem po udostępnieniu produktu).

Wymagania:

Podstawowe kwalifikacje:

• Wykształcenie wyższe (profil inżynierski lub pokrewny);
• Co najmniej 5 lat doświadczenia w profesjonalnym rozwijaniu oprogramowania;
• Praktyczna znajomość C/C++ (poparta co najmniej dwuletnim doświadczeniem zawodowym);
• Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów;
• Otwartość na poznawanie nowych technologii;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Kwalifikacje dodatkowe:

• Znajomość zagadnień z obszaru grafiki 3D (DirectX*, OpenGL*);
• Znajomość systemów operacyjnych Windows* oraz Linux (doświadczenie w rozwijaniu aplikacji i/lub sterowników pod te systemy);
• Praktyczna znajomość gier 3D oraz silników gier;
• Znajomość programowania niskopoziomowego i aspektów programowania urządzeń.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie;
• Elastyczny czas pracy;
• Możliwość korzystania ze składników pakietu socjalnego (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków oraz aktywności sportowych);
• Udział w programie uczestnictwa w nabywania akcji firmy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-23
Wyświetlona: 12465 razy