Web Developer

praca it: etat dla RECRUIT.PL / Wrocław

Tagi: PHP HTML CSS

Naszym Klientem jest wrocławska firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, która poszukuje Web Developera ze znajomością programowania w PHP.

Obowiązki:
- Tworzenie stron internetowych / sklepów internetowych na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych
- Rozwój istniejących stron i aplikacji WWW
- Projektowanie systemów webowych oraz ich wdrażanie u klientów

Oczekujemy:
- Doświadczenie w programowaniu w PHP
- Znajomość wzorców projektowych
- Znajomość popularnych frameworków PHP
- Znajomość JavaScript (w tym technologii AJAX, jQuery)
- Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
- Umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS
- Znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
- Znajomość SVN/GitHub
- Znajomość języka angielskiego
- Mile widziana znajomość środowiska uniksowego

Oferujemy:
- Umowa o pracę lub współpraca B2B
- Udział w ciekawych projektach oraz możliwość rozwoju zawodowego
- Praca w przyjaznej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-01
Wyświetlona: 4367 razy