Programista Delphi

praca it: etat dla Mc Comp S.A. / Warszawa

Tagi: Delphi

Mc Comp S.A. jest wiodącym w kraju producentem rozwiązań informatycznych, oferującym kompleksowe rozwiązania ICT dla sektora przedsiębiorstw obsługujących rynek detaliczny, w szczególności obiektów: hotelowych, restauracyjnych i rekreacyjno-sportowych, a także sieci stacji paliw.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Obowiązki:
• Udział w budowaniu nowego systemu,
• Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności oraz zmian w aplikacjach.
• Udział w procesach integracji oprogramowania.
• Praca w zespole

Wymagania:
• umiejętność programowania w Delphi
• znajomość SQL oraz bazy danych PostgreSQL lub MS SQL
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność
• umiejętność analitycznego myślenia
• chęć rozwoju

Oferujemy:
• Przewidywalna praca i brak korporacyjnej presji
• Stabilność i ciągłość projektów,
• Niezbędne narzędzia do pracy,
• Uczestnictwo w programie opieki medycznej

Kim są nasi pracownicy?
Są autorami sukcesu naszej firmy. Są to ludzie ambitni, kreatywni i zaangażowani we własny rozwój oraz rozwój organizacji. Tworzą przyjazny, zgrany zespół, gdzie ceniona jest ich indywidualność i dostrzegany osobisty wkład.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz.883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-01
Wyświetlona: 4454 razy