Front – End Developer + AngularJS – Warszawa - Wilanów

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: HTML5 CSS3 JavaScript AngularJS

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w obszarze branży interaktywnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Front – End Developer + AngularJS – Warszawa – Wilanów

Miejsce pracy: Warszawa – Wilanów

Zakres obowiązków:

- Budowanie rozwiązań portalowych/aplikacji opartych o Angular JS
- Implementacja warstw front-end’owych
- Optymalizacja rozwiązań
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość HTML5, CSS3, JavaScript , Angular JS
- znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
- forma zatrudnienia umowa o pracę lub kontrakt
- pakiet szkoleń
- pakiet medyczny
- wynagrodzenie 3000 – 7000 zł/netto

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-02
Wyświetlona: 5782 razy