Software Engineer

praca it: etat dla RECRUIT.PL / Wrocław

Tagi: C C++ UML

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która poszukuje Inżyniera ds. oprogramowania do wsparcia zespołu R&D.

Obowiązki:
- Tworzenie i rozwój oprogramowania / narzędzi programistycznych na wewnętrzne potrzeby firmy
- Wdrażanie i administrowanie oprogramowaniem
- Wsparcie działań zespołu programistów systemów wbudowanych
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:
- Wyższe wykształcenie techniczne, informatyczne
- Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego związanego z rozwojem oprogramowania
- Atutem będzie doświadczenie w pracy w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla systemów wbudowanych
- Znajomość języka C oraz C++
- Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
- Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami 16- i 32- bitowymi
- Znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego
- Znajomość języka UML
- Znajomość procesu kompilacji oraz linkowania
- Dodatkowy atutem będzie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania zgodnie z modelem V oraz znajomość standardów kodowania
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Stabilne zatrudnienie
- Pakiet socjalny
- Pakiet medyczny
- Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
- Szkolenia językowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-10
Wyświetlona: 4502 razy