Python Developer (PD/WAWA/MZ)

praca it: etat dla Power Media / Warszawa

Tagi: python django

Dla jednego z naszych Klientów, leadera w imporcie i dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Python Developera w Warszawie.
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z rozbudowaną aplikacją webową, napisaną w języku python;
• Bardzo dobra znajomość frameworka Django, poparta doświadczeniem zawodowym;
• Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności PostgreSQL;
• Dobra, praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT;
• Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux, umożliwiająca swobodną pracę na środowisku developerskim, jak i wykonywanie prac na środowiskach testowych oraz produkcyjnych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej , komunikacji głównie pisemnej
Dodatkowe atuty:
• Znajomość Solr, Redisa, Celery, RabbitMQ
Obowiązki:
• Programowanie i wdrażanie projektów w technologiach Python, Django;
• Analiza dokumentacji projektowej;
• Projektowanie struktury aplikacji;
• Tworzenie dokumentacji technicznej;
• Współpraca ze specjalistami z działów QA i UX;
Oferujemy:
• Przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym;
• Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu;
• Narzędzia wspierające realizację własnych pomysłów;
• Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
• Multisport, ubezpieczenia grupowe

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
• Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-12
Wyświetlona: 4212 razy