Programista SQL

praca it: etat dla RECRUIT.PL / Wrocław

Tagi: SQL

Naszym Klientem jest firma zajmująca się projektowaniem i produkcją szerokiej gamy produktów elektronicznych i informatycznych, która obecnie poszukuje Programisty SQL.

Obowiązki:
- Projektowanie i programowanie aplikacji opartych o MSSQL (SQL, T-SQL, Stored Procedures, Triggers, SSIS ETL
- Administracja serwerami MSSQL
- Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
- Współpraca z innymi programistami
- Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania
- Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
- Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
- Optymalizacja wydajności baz danych systemów opartych o bazy danych MSSQL

Oczekujemy:
- Co najmniej 3 lata doświadczenia z serwerami MSSQL
- Doświadczenie w projektowaniu, programowaniu oraz implementacji aplikacji opartych o MSSQL
- Znajomość C++ (QT Framework)
- Doświadczenie w projektowaniu i implementacji SSIS (ETL) z różnych źródeł danych (MSSQL, MySQL, pliki płaskie)
- Dodatkowym atutem będzie znajomość SVN (System Kontroli Wersji)
- Wykształcenie średnie techniczne (Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika), mile widziane wyższe
- Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
- Dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego
- Umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją oraz jednoczesnego koordynowania wielu zadań
- Mile widziana umiejętność współpracy z klientami, słuchania i selekcji informacji
- Znajomość od strony administracyjnej systemów operacyjnych rodziny Windows
- Znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętność budowy zapytań SQL
- Mile widziane certyfikaty i szkolenia z zakresu baz danych MSSQL i technologii Microsoft (MSSQL SERWER)
- Motywacja do poszerzania własnych kompetencji
- Samodyscyplina, odpowiedzialność, komunikatywność, otwartość
- Zorientowanie na jakość

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet socjalny
- Narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-16
Wyświetlona: 4199 razy