Programista C#

praca it: etat dla RECRUIT.PL / Wrocław

Tagi: C#

Naszym Klientem jest firma zajmująca się wdrożeniami systemów IT dla klientów z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej, która obecnie poszukuje odpowiedniego kandydata/kandydatki na stanowisko Programisty C#.

Obowiązki:
- Tworzenie zaawansowanych systemów video
- Projektowanie i wdrażanie oprogramowania
- Tworzenie dokumentacji projektowej

Oczekujemy:
- Bardzo dobra znajomość C#
- Doświadczenie w tworzeniu od podstaw aplikacji serwerowych w środowisku C#
- Znajomość systemu operacyjnego MS Windows
- Znajomość HTML, XML, protokołów SNMP
- Znajomość TCP/IP (firewalli, routerów), systemów klient-serwer, Web Services, .Net Remoting
- Mile widziana znajomość zagadnień technicznych w zakresie nowoczesnej telekomunikacji i teleinformatyki, doświadczenie w projektach korzystających z baz NoSQL (preferowana Cassandra), znajomość JAVA oraz systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość awansu
- Ciekawą pracę i dostęp do najnowszych technologii branżowych
- Dużą samodzielność w pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-16
Wyświetlona: 4120 razy