Programista C systemów wbudowanych

praca it: etat dla RECRUIT.PL / Wrocław

Tagi: C embedded

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy programistów C, którzy będą pracować przy projektowaniu oprogramowania do systemów wbudowanych / embedded.

Obowiązki:
- Projektowanie oprogramowania do systemów wbudowanych (sterowników)
- Prowadzenie procesu rozwoju i wdrażania oprogramowania na systemy wbudowane
- Sporządzanie dokumentacji
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji projektu

Oczekujemy:
- Wyższe wykształcenie z dziedziny IT / telekomunikacji / elektroniki lub pokrewnych
- 1-2 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania
- Bardzo dobra znajomość języka C
- Doświadczenia w pracy z mikrokontrolerami 8- i 16-bitowymi
- Znajomości narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
- Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki
- Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na systemy wbudowane będzie atutem

Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych
- Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-16
Wyświetlona: 4239 razy