SAP FIORI/UI5 Warszawa

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: SAP FIORI UI5

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego,
która specjalizuje się w rekrutacjach tylko z branży IT.
Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na stanowisko
SAP Fiori/UI5.

Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Głównym zadaniem jest zapewnienie sprzedaży wielokanałowej, oferowanie łatwych i przyjemnych zakupów w domu czy podróży.

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 17 000 – 18 000 brutto Umowa o Pracę/B2B (możliwość zwiększenia budżetu)
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania:
- tworzenie i wspieranie aplikacji SAP w SAP ERP,
- projektowanie, przygotowywanie, weryfikacja, dokumentacja oraz utrzymanie aplikacji webowych z wykorzystaniem SAP UI5/HTML5/CSS3/JavaScript.

Oczekujemy:
- znajomości HTML5, CSS3, JavaScript,
- znajomości SAP Fiori i ich implementacji w SAP UI5, SAP Gateway, NetWeaver, oData,
- znajomości UX Design,

Dodatkowy atut: doświadczenie w programowaniu ABAP z wykorzystaniem Raportów, Dialog Program, ABAP Objects, Adobe Forms, Smart Forms, User Exits, BADI, IDOC’s, Web Dynpro.

Oferujemy:
- pracę w szybko rozwijającym się międzynarodowym środowisku,
- szeroki zakres zadań,
- pracę w młodym zespole,
- dostęp do nowoczesnych technologii, baz danych,
- udział w wielu ciekawych projektach,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- dogodną lokalizację,
- opiekę medyczną,
- kartę Multisport,
- zniżki pracownicze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-02
Wyświetlona: 4369 razy