java software developer

praca it: etat dla PPM Openprojects / Gdańsk

Tagi: Java doświadczenie PHP

Opis stanowiska:

  • tworzenie i utrzymywanie aplikacji z wykorzystaniem stosowanych technologii i języków programowania;
  • analiza wymagań klienta, projektowanie rozwiązania biznesowego i zapewnienie jakości aplikacji.

Wymagania:

  • znajomość języka Java poparta doświadczeniem, znajomość języka PHP;
  • umiejętność tworzenia aplikacji w środowiskach Windows i Linux;
  • znajomość baz danych i języka SQL;
  • dobra znajomość języków programowania;
  • otwartość na naukę innych języków programowania;
  • odpowiedzialność, rzetelność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych;
  • znajomość framework’u CakePHP;
  • umiejętność pisania testów jednostkowych;
  • znajomość metod Agile w tworzeniu oprogramowania.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie;
  • elastyczny czas pracy;
  • perspektywę rozwoju zawodowego;
  • udział w ciekawych projektach informatycznych.

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-29
Wyświetlona: 12212 razy