Flash Developer

praca it: etat dla Goldensubmarine / Poznań

Tagi: Flash Developer AS3 AS2 Poznań

GoldenSubmarine jest jedną z największych polskich agencji marketingu interaktywnego, której zaufały znane, międzynarodowe marki. Są wśród nich: Audi, Avon, BNP Paribas Polska, Media Markt, MK Cafe, Kotlin, Porsche, Saturn Polska, PKN Orlen, Skoda Auto Polska, Volkswagen, Vision Express, Warbud.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Wielkopolskie – Poznań

Opis stanowiska:
Osoba będzie członkiem zespołu tworzącego serwisy internetowe oraz aplikacje w technologii Flash.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość Adobe Flash
- Bardzo dobra znajomość ActionScript 2 i Action Script 3
- doświadczenie w tworzeniu serwisów WWW
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- dokładność

Oferujemy:
- pracę w młodym, zgranym zespole przy projektach dla największych marek w Polsce
- miłą atmosferę pracy
- rozwój umiejętności
- wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-30
Wyświetlona: 5931 razy