Programista aplikacji internetowych

praca it: etat dla Topdata sp. z o.o. / Poznań

Tagi: java sql javascript html css

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w zakresie interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i systemów baz danych
Praca analityczna w dziedzinie używanych technologii

Oferujemy:

Pracę na pełen etat w stabilnej firmie
Elastyczne godziny pracy
Udział w dużych prestiżowych projektach
Pracę w najnowszych technologiach takich jak Angular, TypeScript, NodeJS

Oczekujemy:

Znajomości języka JavaScript
Znajomości technologii internetowych: HTML, CSS
Podstaw SQL, PL/SQL i języka Java
Chęci rozwoju i poznawania nowych technologii

Dodatkowe atuty:

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla urządzeń mobilnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-27
Wyświetlona: 4585 razy