Administartor Sieci i Systemów IT

praca it: etat dla Grupa ProfAs / Pszczyna

Tagi: SAN Perl Python Bash Oracle MS SQL

Profas poszukuje osoby na stanowisko:

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW I SIECI IT

Obowiązki:

administracja infrastrukturą storage’ową (EMC Symmetrix, EMC VNx 5300/5550)
administracja siecią SAN

Wymagania:

doświadczenie w pracy z następującymi narzędziami: VMWare virtualization , językami skryptowymi (Perl/Python/Bash), Puppet
znajomość systemu Windows (Server) na poziomie administracyjnym – poparta certyfikacjami na poziomie MCSE
znajomość baz danych Oracle (RAC) od wersji 10
bardzo dobra znajomość baz danych Progress od wersji 10
znajomość baz danych MS SQL
umiejętność optymalizacji baz danych SQL
ważne certyfikaty techniczne lub wiedza pozwalająca na zdanie w ciągu trzech miesięcy następujących egzaminów: RHCSA i RHCE lub RHCSA i LFCE lub VMWare VCP
znajomość narzędzi administracyjnych: Bacula, Nagios/Zabbix, Cacti
znajomość sprzętu klasy mid-range i enterprise
doświadczenie we wdrażaniu środowisk oraz ich administracji w oparciu o produkty Citrix XenApp – poparte doświadczeniem min. 3 letnim
bardzo dobra znajomość środowiska Lotus Domino v. 9 na poziomie administracyjnym ( Traveler, Domino, Sametime)
utrzymanie i administracja sieci komputerowej LAN, WAN, WLAN zbudowanej głównie w oparciu o technologie Cisco – na poziomie CCDP, CCNP Security, CCNP Wireless
znajomość normy ISO-27001 i ISO-9000
znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

pracę na pełny etat
możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
pracę w młodym i aktywnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-05
Wyświetlona: 4189 razy