Programista Java

praca it: etat dla Hatomi Sp z o.o. / Warszawa, Kielce, praca zdalna

Tagi: Programista Java Hibernate SQL javascript

Stała praca w wymiarze pełnego etatu.

Zakres obowiązków:
- projektowanie i implementacja rozwiązań z wykorzystaniem technologii Java/JEE
- testowanie zrealizowanych funkcjonalności systemów
- przygotowywanie dokumentacji technicznej do wykonanych zmian
- praca z zespołem dedykowanym do tworzenia rozwiązań
- wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę

Wymagania:
- praktyczna znajomość programowania w Java
- znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Services, Servlets, HTML, JavaScript, SOAP)
- znajomość relacyjnych baz danych (język SQL)
- umiejętność myślenia analitycznego
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- znajomość innych języków programowania np. PHP, Python, C#, Perl lub inne
- znajomość frameworków np Symfony, Zend, Django, .NET lub inne
- znajomość narzędzi do automatyzacji testów oprogramowania
- znajomość konfiguracji i administracji serwerów aplikacji (Jboss, Tomcat)
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
- możliwość pracy zdalnej
- udział w pracach nad ciekawymi projektami (również dla Klientów zagranicznych)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-10
Wyświetlona: 4777 razy