Junior SAP FI/CO Consultant

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: SAP FI CO

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego,
która specjalizuje się w rekrutacjach tylko z branży IT.
Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na stanowisko
JUNIOR SAP FI/CO CONSULTANT.

Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami.
Kluczowym zadaniem jest utrzymanie bezproblemowych zakupów Internetowych. Poszukujemy Key Usera działu finansowego, pracującego na module FI, samodzielnie wprowadzającego niektóre zmiany w SAPie.

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 6 000 – 11 000 umowa o pracę/B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania:
- zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników przy codziennych zadaniach,
- proponowanie i realizacja zmian konfiguracji,
- usprawnianie istniejącego systemu,
- adaptacja modułu FI zgodnie z wymaganiami SD/MM,
- udział w projektach FI/CO,
- monitorowanie IDOC’ów.

Oczekujemy:
- 1-3 lata doświadczenia w konfiguracji SAP FI/CO jako Key User,
- studia wyższe o kierunku finanse i rachunkowość lub ekonomia,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość ITIL, Agency Business oraz metodologii programowania.

Oferujemy:
- długofalową współpracę,
- udział w wielu ciekawych projektach, opartych na najnowszych rozwiązaniach,
- udział w cross-funkcjonalnych projektach ze specjalistami różnych modułów,
- praca w międzynarodowej, dynamicznie rosnącej organizacji,
- projekty średnio – i długoterminowe,
- prywatne ubezpieczenie medyczne,
- kartę Multisport,
- dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-18
Wyświetlona: 4591 razy