Developer IBM Cognos (COG/WR/MZ)

praca it: etat dla Power Media / Wrocław

Tagi: IBM Cognos Wrocław BI Business Intelligence

Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Developer IBM Cognos we Wrocławiu.

Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska:

Jako Developer IBM Cognos będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji opartych na technologiach DWH/BI, w szczególności IBM Cognos Business Intelligence. Będziesz brać udział w projektach związanych z hurtowniami danych w zakresie pracy z narzędziami ETL, jak również z wielowymiarowymi modelami danych (DMR, MOLAP, Dynamic Cubes, itp.), raportami, dashboardami i zaawansowanymi analizami danych. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie tworzenie nowych, modyfikowanie i optymalizacja już istniejących raportów i wielowymiarowych modeli danych przy ścisłej współpracy z klientem. Jako Developer IBM Cognos będziesz mieć również możliwość praktycznego poznania nowoczesnych narzędzi BI, procesów biznesowych i zdobycia wiedzy fachowej z branż, w których działają międzynarodowi klienci oraz rozwoju w kierunku zadań analitycznych.

Wymagania:
• teoretyczna wiedza z zakresu hurtowni danych (DWH) oraz Business Intelligence (BI);
• doświadczenie w pracy z IBM Cognos Business Intelligence;
• sprawne posługiwanie się językiem SQL;
• mile widziana znajomość środowisk Amazon Web Cloud Services (AWS);
• znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania;
• ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• umiejętność analitycznego myślenia;
• łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.
Klient oferuje:
• możliwość rozwoju zawodowego;
• udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
• atrakcyjne warunki finansowe;
• prywatna opieka medyczna;
• pakiet ubezpieczeniowy;
• dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
• wyjazdy integracyjne;
• szkolenia zawodowe i językowe;
• możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
• przyjazną atmosferę w pracy;
• wsparcie w relokacji;
• umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
• Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-19
Wyświetlona: 4547 razy