Unity3D Developer

praca it: etat dla Toucan Systems Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Programowanie C# OOP Unity3D PHP

Jesteśmy Toucan Systems, zespołem ludzi z pasją, którzy realizują ambitne projekty informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu multimedialnego oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii i z sukcesem wdrażamy je na rynek.
Nasz zespół tworzy grupa młodych pasjonatów technologii interaktywnych oraz niekonwencjonalnych rozwiązań. Wciąż poszukujemy nowych sektorów, w których moglibyśmy wykorzystać swoje umiejętności. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób z pasją i zaangażowaniem, którzy staną się częścią naszego zespołu.

Wymagania wobec kandydatów:

Znajomość C#
Znajomość Unity3D
Znajomość OOP
Znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym
Pisanie przejrzystego kodu
Otwartość na nowe technologie
Chęć rozwoju
Pasja
Zaangażowanie
Umiejętność pracy w zespole

Zadania na stanowisku Unity3D Developer:

Projektowanie i tworzenie oprogramowania
Praca w zespole nad rozwojem oprogramowania
Integracja usług w ramach tworzonego oprogramowania
Praca zgodnie z metodykami Agile

Oferujemy:

Stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole prężnie rozwijającym naszą firmę
Zakres obowiązków dostosowany do doświadczeń i możliwości (na różnych etapach kontaktu z klientem)
Świetną atmosferę w pracy
Uczestniczenie w ciekawych projektach
Prywatną opiekę medyczną oraz karnety rekreacyjno-sportowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-25
Wyświetlona: 5113 razy