PHP Senior Developer

praca it: etat dla ProfAs / Poznań

Tagi: PHP Laravel GIT

Profas poszukuje osoby na stanowisko:

PHP SENIOR DEVELOPER miejsce pracy: Poznań Zakres obowiązków:

tworzenie wysokiej jakości reużywalnego kodu,
planowanie projektów,
praca nad bieżącymi projektami,
rozwijanie systemów wewnątrz firmy,
wsparcie dla pozostałych współpracowników,
podnoszenie na wyższy poziom świadczonych usług.

Oczekiwania:

2 lata doświadczenia na stanowisku PHP Senior Developer,
bardzo dobra znajomość PHP 5.6 i frameworka Laravel 5.2,
znajomość baz danych MySQL,
znajomość systemu GIT,
płynny i swobodny język angielski,
komunikatywność, pozytywne nastawienie, ambicja.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,
konwersacje z angielskiego,
udział w konferencjach branżowych,
możliwość awansu w przyszłości na lidera działu IT,
przyjazną i kreatywną atmosferę pracy przy różnorodnych i ciekawych projektach dających możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
wpływ na jakość i charakter pracy zespołu IT,
pracę przy ambitnych projektach dla dużych klientów w Polsce i zagranicą.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-26
Wyświetlona: 4760 razy