Kierownik Zespołu R&D (elektronika)

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: R&D

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która poszukuje odpowiedniej osoby do zarządzania zespołem specjalistów R&D zajmujących się projektowaniem systemów wbudowanych (software&hardware)

Obowiązki
•Zarządzanie zespołem specjalistów R&D
•Wyznaczanie zadań poszczególnym członkom zespołu
•Koordynowanie działań i sprawdzanie postępów w pracy
•Planowanie i realizowanie budżetu oraz inwestycji
•Nadzór techniczny nad realizacją projektów
•Wsparcie pracy inżynierów
•Dbanie o bezpieczeństwo pracy
•Współpraca z pozostałymi działami firmy, kierownikiem projektu i klientem

Oczekujemy
•Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, mechatronika, elektronika, informatyka)
•Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera R&D (software / hardware)
•Atutem będzie doświadczenie w kierowaniu zespołem / działem
•Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
•Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność organizacji pracy innych
•Zaangażowanie, odpowiedzialność, nastawienie na realizację celu

Oferujemy
•Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
•Specjalistyczne szkolenia
•Szkolenia językowe
•Pakiet socjalny
•Pakiet medyczny
•Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-02
Wyświetlona: 4165 razy