Java Developer IPTV

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: JAVA IPTV Cassandra NoSQL

Nasz Klient to stabilna firma IT działająca w branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej. Firma oferuje kompletne rozwiązania dla operatorów telewizyjnych, dostarcza komponenty oraz prowadzi projekty związane z rozwojem i integracją dostępnych technologii. W związku z rozwojem działalności poszukuje specjalisty na stanowisko JAVA SOFTWARE DEVELOPER. Firma zainteresowana jest zarówno doświadczonymi developerami, jak i początkującymi programistami.

Obowiązki
•rozwój projektów realizowanych na potrzeby operatorów telewizyjnych, w tym tworzenie zaawansowanych systemów video, rozwój aplikacji związanych z telewizją interaktywną
•projektowanie i wdrażanie oprogramowania
•prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.
•udział w innych projektach IPTV opartych na technologii Java

Oczekujemy
•bardzo dobra znajomość Javy
•doświadczenie w tworzeniu od podstaw aplikacji serwerowych w środowisku Java EE
•znajomość Spring Framework
•znajomość narzędzi: Tomcat/JBoss, Eclipse, git (lub inny system kontroli wersji)
•znajomość NoSQL, Cassandra
•doświadczenie z Web Services (w szczególności REST)

Oferujemy
•pracę przy ciekawych projektach
•kontakt z najnowszymi technologiami IPTV
•pracę w średniej wielkości przedsiębiorstwie, pracę w niekorporacyjnym stylu
•atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
•możliwość rozwoju zawodowego
•szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-02
Wyświetlona: 4641 razy