PHP Developer / WEB Developer

praca it: etat dla Recruit.pl / Bełchatów

Tagi: programista MySQL PHP

Naszym Klientem jest agencja interaktywna zajmująca się projektowaniem i rozwojem stron internetowych, która poszukuje do wrocławskiego zespołu Programistów PHP / Web Developerów.

Obowiązki
•Udział w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla klientów
•Projektowanie zaawansowanych systemów webowych
•Rozbudowa istniejących aplikacji internetowych (CMS, E-commerce)
•Tworzenie i rozwój stron internetowych i aplikacji WWW na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych
•Wdrażanie tworzonych systemów

Oczekujemy
•Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w PHP
•Bardzo dobra znajomość PHP
•Znajomość wzorców projektowych
•Dobra znajomość któregoś z popularnych frameworków PHP
•Znajomość JavaScript (w tym technologii AJAX, jQuery)
•Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
•Umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS
•Znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
•Znajomość SVN/GitHub
•Wykształcenie co najmniej średnie
•Znajomość języka angielskiego
•Mile widziana znajomość środowiska uniksowego

Oferujemy
•Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B
•Praca na miejscu we wrocławskim biurze, od czasu do czasu praca zdalna
•Praca w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Udział w ciekawych projektach i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-02
Wyświetlona: 4551 razy