Programista JAVA

praca it: etat dla Positive Power Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista java developer

Zadania:
Projektowanie i wdrażanie całościowych rozwiązań;
Tworzenie, konfigurowanie i testowanie rozwiązań dedykowanych;
Współpraca z analitykami w celu uzgodnienia sposobu realizacji wymagań;
Wsparcie architektów w tworzeniu architektury rozwiązań.

Oferujemy:
• Stabilną pracę w interesującym środowisku IT;
• Możliwości rozwoju zawodowego;
• Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B;
• Notebook służbowy oraz smartphone;
• Pakiet socjalny: karta Benefit MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną.
• Możliwość uczestnictwa w dofinansowanych lekcjach języka angielskiego.

Wymagamy:
• Doświadczenie komercyjne w projektowaniu i tworzeniu aplikacji w języku Java;
• Doskonała znajomość języka Java i doświadczenie przy projektach tworzonych w oparciu o technikę TDD;
• Znajomość technologii: Spring Framework, EJB, JPA, Hibernate;
• Znajomość relacyjnych baz danych SQL (MySQL, Oracle);
• Znajomość narzędzi wersjonowania kodu;
• Umiejętność tworzenia rozwiązywań zapewniających wysoką jakość, wydajność i skalowalność;
• Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux;
• Znajomość j. angielskiego, na poziomie czytania dokumentacji.

Mile widziane: znajomość nierelacyjnych baz danych, jQuery, Python, Ruby oraz doświadczenie w pracy metodyką Scrum.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-02
Wyświetlona: 4317 razy