[PRACA] Programista .NET

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: NET Programista Oracle C# JQuery

Preferowana forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
Poziom wynagrodzenia: 6 000 – 8 000 PLN brutto
B2B – odpowiednio więcej
Poszukuję Programisty .NET dla firmy, która zajmuję się wdrażaniem systemów informatycznych oraz analizą i modelowaniem procesów biznesowych. Jeśli jesteś otwarty na nowe technologie/rozwiązania, sumienny, rzetelny, kreatywny oraz co ważne realizujesz z największą dbałością powierzone Tobie zadania. To zapraszam właśnie Ciebie do aplikowania na to stanowisko. Zapewniamy pracę w miłej atmosferze w dynamicznym i doświadczonym zespole, z dostępem do najnowszych technologii Microsoft.
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć przy projektach w tworzeniu, rozbudowywaniu i utrzymania procesów biznesowych na platformie OpenText MBPM oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów w oparciu o dostarczoną dokumentację analityczną. Praca nad oprogramowaniem odbywa się przede wszystkim w oparciu o języki programowania C#, JavaScript (AJAX, jQuery) i bazę danych Oracle/MSSQL.
Od kandydata oczekujemy:
Biegłej znajomości języka C# oraz komponentów .NET
Dobrej znajomości JavaScript, JQuery, AJAX, CSS, XML/XSL
Znajomości SQL, PL/SQL lub T-SQL
Znajomości relacyjnych baz danych (Oracle lub MS SQL)
Umiejętności analitycznego myślenia
Dobrej znajomości języka angielskiego
Umiejętności pracy w zespole
Umiejętności organizowania własnej pracy i zaangażowania w realizowane projekty
Oferujemy:
Możliwość rozwoju kompetencji technicznych poprzez współpracę z najwyższej klasy specjalistami przy projektach wykorzystujących najnowsze technologie programistyczne
Pracę z renomowanymi korporacyjnymi klientami
Pracę w doświadczonym zespole i w doskonałej atmosferze
Szkolenia
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć zawodowych
Atrakcyjny pakiet motywacyjny
Wyjazdy i zajęcia integracyjne
Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-10
Wyświetlona: 4381 razy