Programista Java (JL/WAWA/MZ)

praca it: etat dla Power Media / Warszawa

Tagi: Java J2EE JEE programista developer Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Java Developera.
Miejsce pracy: Warszawa
Kluczowe zadania:
Wspieranie prac wdrożeniowych nowych wersji systemów i aplikacji u klienta wewnętrznego.
Prowadzenie dokumentacji projektowej i programistycznej w zakresie wprowadzanych zmian i modyfikacji kodu.
Aktywny udział w projektach dotyczących zadań programistycznych, w zakresie pełnego procesu wytwórczego tj. od analizy do wdrożenia.
Samodzielne planowanie i raportowanie wykonania powierzonych zadań programistycznych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne – informatyka)
Doświadczenie w projektach wykorzystujących Javę/J2EE i bardzo dobra wiedza Javy SE, HTML, JSP
Dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL
Dobra znajomość frameworków Javowych i notacji UML oraz
Podstawowa znajomość J2EE i wzorców projektowych
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prywatną opiekę medyczną
Ubezpieczenie grupowe
Kartę sportową
Dodatkowe zajęcia integracyjne, szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-15
Wyświetlona: 4736 razy