Senior Front-end Developer

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: Front-end HTML5 CSS3 JavaScript SAP

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego,
która specjalizuje się w rekrutacjach tylko z branży IT.
Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na stanowisko
Senior Front-end Developer.

Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Kluczowym zadaniem jest utrzymanie bezproblemowych zakupów Internetowych i stworzenie najlepszego doświadczenia konsumenckiego.

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 8 000 – 15 000 Umowa o Pracę/B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania:
• Znajomość: HTML5, CSS3 oraz JavaScript
• Minimum 5 lat doświadczenia,
• Znajomość najnowszych technologii i trendów w programowaniu Front-end,
• Znajomość w projektowaniu UX,
• Umiejętność poruszania się w środowisku programowania SAP,
• Zainteresowanie systemem SAP,
• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub podobnych dziedzin,
• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowy atut: doświadczenie w programowaniu ABAP

Zadania na stanowisku:
• Tworzenie, projektowanie, nadzór, dokumentacja oraz utrzymanie aplikacji webowych z użyciem HTML5 / CSS3 / JavaScript / SAP UI5,
• Realizowanie kodu oraz bibliotek gotowych do ponownego użycia,
• Doskonalenie aplikacji w celu maksymalizacji szybkości działania oraz skalowalności,
• Przeprowadzanie szczegółowych weryfikacji i rozwój aplikacji SAP w SAP UI5,
• Wzmaganie problemów oraz sugerowanie i zastosowanie alternatywnych rozwiązań,
• Odpowiedzialność za własny zakres zadań.

Oferujemy:

• długoterminową współpracę,
• ugruntowaną pozycję w firmie,
• rozwój zawodowy,
• pracę z systemem SAP,
• wiele projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii np. SAP HANA, Fiori, UI5,
• opiekę medyczną,
• pakiet sportowy,
• praca w centrum miasta w dogodnej lokalizacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-16
Wyświetlona: 4898 razy