Programista PHP

zlecenia it dla ITligent Group Sp. z o.o. / Polska

Tagi: Programista PHP Symfony2 Zend Laravel

Kto: PROGRAMISTA PHP
Miejsce pracy: LUBLIN LUB ZDALNIE
Widełki: 4,000 – 8,000 zł netto (dowolna forma rozliczenia – B2B, UoD, mix)

Opis stanowiska:
Osoba odpowiedzialna za tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji internetowych.
Poszukujemy developerów PHP do biura w Lublinie z możliwością pracy zdalnej.

Wymagania:
• Min. 3 letnie doświadczenie komercyjne,
• Dobra znajomość PHP5, w tym OPP
• Doświadczenie z frameworkiem Symfony2 lub 3,
• Mile widzialne doświadczenie z Zend, Laravel lub innym,
• Doświadczanie SOAP/REST
• Znajomość Git,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego: min. odpowiednik – B1 (umożliwiający czytanie dokumentacji i prowadzenie rozmów w trakcie obsługi projektu)

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie we wdrożeniach skalowalnych aplikacji Internetowych,
• Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji Internetowych;
• Znajomość zagadnień baz danych (MySQL) i ich optymalizacji
• Znajomość: XHTML/HTML5, CSS, Javascript,

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mail: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-23
Wyświetlona: 5428 razy