Programista ASP.NET

zlecenia it dla Sharptec / Kraków

Tagi: Programista ASP C# NET ASP NET

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe lub studenci kierunków informatyka, telekomunikacja (lub pokrewne)
• dobra znajomość języka C# i platformy .NET 4.0+
• znajomość podstawowych wzorców projektowych
• znajomość relacyjnych baz danych i podstaw SQL
• umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
• zdolność szybkiego uczenia się
• umiejętność pracy indywidualnej
• pracowitość
• umiejętność planowania czasu pracy

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
• znajomość technologii WCF, WPF, ASP .NET MVC, MS SQL Server
• znajomość technologii Xamarin
• znajomość problemów wydajności i niezawodności aplikacji
• posiadanie udokumentowanych sukcesów w nauce (stypendia naukowe, udział w konkursach informatycznych)
• doświadczenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• udział w projektowaniu i rozwijaniu systemów informatycznych
• projektowanie baz danych
• projektowanie oraz programowanie obiektowe w oparciu o analizę wymagań
• serwisowanie aplikacji
• wspieranie procesu testowania

OFERUJEMY:
• udział w nieszablonowych projektach informatycznych
• dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz poświęconego czasu
• stabilną pracę wśród profesjonalistów
• duże możliwości rozwoju zawodowego, szybką i prostą ścieżkę kariery

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-24
Wyświetlona: 4881 razy