iOS Developer – Łódź – 9000 – 16000 zł/brutto – umowa o pracę

praca it: etat dla Find Staff / Łódź

Tagi: iOS Developer Objective-C GIT XCode

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej ponad 100 specjalistów w dziale IT poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź – Śródmieście
Długość kontraktu: współpraca długoterminowa

Zakres obowiązków:
- programowanie aplikacji mobilnych na platformę iOS
- tworzenie dokumentacji technicznej
- reagowanie na usterki i błędy zgłaszane przez użytkowników
- uczestniczenie w procesie projektowania aplikacji
- wspieranie procesów testowania
Wymagania:

- znajomość Objective C
- znajomość środowiska XCode
- Znajomość systemu kontroli wersji GIT
- znajomość zagadnień publikacji aplikacji w konsoli iTunes
- znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
- umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

- forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt
- wynagrodzenie w przedziale od 9 000 do 16 000 zł/brutto (wynagrodzenie w przypadku umowy o pracę, B2B prosimy o składanie własnych propozycji)
- pracę w profesjonalnym zespole przy dużych projektach internetowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-28
Wyświetlona: 8478 razy