Programista ASP .NET- Łódź

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Łódź

Tagi: ASP C#

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Bałuty
Zakres obowiązków:
• Projektowanie i programowanie aplikacji opartych na technologii ASP. NET w języku C#
• Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
• Znajomość zagadnień związanych z ASP.NET, C# .NET; MS SQL Server
• Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
• Znajomość HTML/HTML5, CSS3jQuery, Knockout, WebApi, CSS 3.0
Oferujemy:
• Zarobki od 9 do 15 tys. brutto
• Umowę o pracę
• Możliwość pracy w metodyce zwinnej lub kaskadowej
• Pracę w środowisku Visual Studio 2012

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-30
Wyświetlona: 4735 razy