Web Developer- Kraków- 4000 - 7000 zł/netto

praca it: etat dla Find Staff / Kraków

Tagi: PHP JavaScript HTML CSS API jQuery

Dla naszego Klienta Firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko:

Web Developer- Kraków- 4000 – 7000 zł/netto

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
• osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się tworzeniem elementów warstwy front-endowej oprogramowania serwisów internetowych.
Wymagania:
• dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, API, PHP
• min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
• wynagrodzenie w przedziale 4000- 7000 zł/netto
• dowolną formę współpracy
• pakiet szkoleń
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pakiet medyczny
• miłą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-09
Wyświetlona: 4675 razy