iOS Developer - Warszawa – 10 -15 k/netto

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: iOS Objective-C

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnie wykonanych aplikacji mobilnych poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

iOS Developer – Warszawa – 10 -15 k/netto

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- obecny projekt to stworzenie aplikacji mobilnej dla jednego z banków

Wymagania:

-minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformę iOS
-znajomości języka Objective-C i Swift 2.0+
-bardzo dobrej znajomości środowiska Xcode
-znajomości framework CoreData
-znajomości GIT

Oferujemy:

- forma zatrudnienia: kontrakt
- wynagrodzenie w przedziale od 10 000 do 15 000 zł/netto (wynagrodzenie podlega negocjacji)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-12
Wyświetlona: 6171 razy