NET Developer lub Senior .NET Developer Kraków 8000 -14 000 pln/brutto

praca it: etat dla Find Staff / Kraków

Tagi: net jquery javascript

Dla naszego Klienta Firmy i ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko:

NET Developer lub Senior .NET Developer

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• tworzenie oprogramowania/aplikacji opartego na platformie .net
• analiza wymagań produktowych oraz automatyzacja testów
• zarządzanie dokumentacją techniczną

Wymagania:
• Kluczowe technologie:
• .NET
• JavaScript lub jQuery

Mile widziane:
• Azure
• Xamarin
• AngularJS lub React lub Knockout lub Aurelia

Oferujemy:
• umowa o pracę
• karta Multisport
• prywatna opieka medyczna
• elastyczne godziny pracy
• wynagrodzenie w przedziale od 8 000 do 14 000 zł/brutto
• pracę w profesjonalnym zespole przy dużych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-09
Wyświetlona: 4738 razy