Programista aplikacji mobilnych Android- Warszawa-5-8 k/netto

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: Android Android SDK Java

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Warszawy w branży IT, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa- Wilanów

Zakres obowiązków:
• Programowanie aplikacji mobilnych Android
Wymagania:
• Komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku Java
• Doświadczenie w programowaniu Android
• Znajomość Android SDK
• Posiadanie wiedzy z zakresu systemów kontroli wersji (SVN, Git)
• Znajomość języka angielskiego :umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe na kierunku IT, Telekomunikacja, Elektronika
Oferujemy:
• dowolną formę współpracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• stałe wynagrodzenie 5 000 – 8 000 zł/netto (w zależności od doświadczenia)
• pakiet szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-11
Wyświetlona: 4957 razy