Full Stack Developer (PHP+MySQL)

praca it: etat dla ThisAPI Adam Bicz / Wrocław

Tagi: Programista PHP MySQL Angular

Nowy Softwarehouse poszukuje specjalisty Full Stack Developer (PHP+MySQL). Programiści firmy tworzyli aplikacje mobilne które mają prawie milion pobrań (na Androida i IOS), jak też strony www o oglądalności do 900.000 odsłon dziennie. Poszukujemy osób ambitnych, zdolnych do samodzielnego rozwiązywania problemów, gotowych na uczenie się od innych ale też do dzielenia się swoimi umiejętnościami.

Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu!

Opis stanowiska:
Tworzenie, rozbudowa i rozwój aplikacji www

Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie w programowaniu w PHP, MySQL
Bardzo dobra znajomość MVC i wzorców projektowych
Co najmniej podstawowa znajomość AngularJS (lub podobnych rozwiązań)
Znajomość frameworków Laravel, Phalcon lub Symphony
Samodzielność
Doświadczenie w korzystaniu z GIT

Mile widziane:
Znajomość Doctrine
Doświadczenie w korzystaniu z Jira, Bitbucket, Github
Znajomość języków (angielski lub niemiecki) – nie jest wymagana, ale będzie dodatkowo premiowana

Oferujemy:
Oferujemy stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole. Chętnie testujemy wspólnie najnowsze technologie.
Praca dostępna od zaraz!
Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia. Na okres próbny (3 miesiące) preferowana umowa o dzieło/zlecenie (lub B2B jeśli kandydat posiada firmę).
Na początku możliwość pracy zdalnej, pod warunkiem korzystania z narzędzi do ewidencjonowania czasu pracy, docelowo praca głównie na miejscu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-11
Wyświetlona: 4942 razy